Konu Bilgileri
  • Yazar: mortaLTC
  • Okunma: 3433
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Öneriler
Paylaşım Platformu
Mybb Destek Ekibi

Yeni Yorum Gönder 
ESET NOD32 Smart Security v5.0.94.0 Final (x86/x64)
Yazar Konu
mortaLTC Çevrimdışı
Super Moderator
******


Yorum Sayısı: 127
Üyelik Tarihi: 12.05.2013

Rep Puanı: 44
Teşekkürler: 5
14 Mesajına, 15 Teşekkür edildi.
Yorum: #1
Uyari ESET NOD32 Smart Security v5.0.94.0 Final (x86/x64)
Resim
Genişletilmiş akıllı koruma diğer ortamlarda olduğu gibi ev ortamlarında zorunlu hale geldi. ESET Smart Security (Kapsamlı Bilgisayar Koruma Yazılımı) size ve ailenize önemli verilerinizi zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumakta yardımcı olur. Çok düşük kaynak kullanımı ile neredeyse günümüzün tüm kişisel bilgisayarlarında genel sistem performansını hiç etkilmeden maksimum güvenlik sağlar.ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojiler kullanarak , virüslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına, rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunarak internette rahatlıkla gezmenizi, oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken, arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleri yaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar.
Anahtar Özellikler:
Tam Entegre Koruma
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar. Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken, ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.
[/font]

Akıllı Tespit
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.
[/font]

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.
Antivirus & Antispyware Özellikleri:
[/font]

Geliştirilmiş Temizleme
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.
[/font]

Arkaplan Tarama Modu
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.
[/font]

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 sürümündekinden bile daha küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.
[/font]

Yaygın E-posta İstemci Koruması
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook’ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.
[/font]

Farklı pek çok küçük değişiklik
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista’da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.
Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri:
[/font]

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Veri iletişim Katmanındaki (Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall’un farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.
[/font]

IPv6 Desteği
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.
[/font]

Çalıştırabilir Dosya İzleme
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir. İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.
[/font]

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosya taraması. Bu şekilde kullanıcılar internette gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.
[/font]

Saldırı Tespit Sistem
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.
[/font]

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktif olarak kendi kurallarını oluşturabilir. Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.
[/font]

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET Smart Security içerisindeki entegre Güvenlik Duvarı Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde Windows Güvenlik Duvarı otomatik olarak kapatılır.
Antispam Özellikleri:
[/font]

Gelen E-posta Puanlama
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gelen bütün e-postalar 0 (spam değil) dan 100′e (spam) kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir. Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.
[/font]

Çeşitli tarama teknikleri destekler
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.
[/font]

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.
[/font]

El ile spam tespit seçeneği
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.
[/font]

Yeni Özellikler:
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.
[/font]

ESET’in yeni akıllı optimizasyon özelliği ile dosya tarama hızı daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştı.
Dışarıdan gelebilecek zararlara karşı önlem olarak oluşturduğunuz Güvenlik Duvarı yeni öğrenme modu ile bilgisayar kullanımınıza göre otomatik firewall kuralları belirliyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.
Geliştirilmiş spam e-posta saptama özelliği ile en verimli istenmeyen posta filtresine sahip olacaksınız.
Taşınabilir Medya Güvenliği ile usb bellek ve benzer diğer aygıtlar ile her zaman yanınızda bulundurduğunuz medya dosyalarınızın güvenliği, dosyalarınızı hangi bilgisayar kullanırsanız kullanın sağlayabileceksiniz.


İşlemci: Intel veya AMD x86/x64
İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
Bellek: 48 MB
mortaLTC
Resim
18.05.2013 11:15
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
ebicom Çevrimdışı
Administrator
*******


Yorum Sayısı: 1,007
Üyelik Tarihi: 17.01.2008

Rep Puanı: 23
Teşekkürler: 46
48 Mesajına, 56 Teşekkür edildi.
Yorum: #2
RE: ESET NOD32 Smart Security v5.0.94.0 Final (x86/x64)
Link kırılmış...
ebicom

Herkesin değeri, niyetinin enginliği kadardır.
Kendinle mutlu değilsen, başkalarının seninle mutlu olmasını bekleyemezsin. Her şey seninle başlar!

Undecided

26.05.2013 13:40
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

 Hızlı Tema Değiştir:


ip numaram